O inwestycji

Zaprojektowany przez nas budynek o czystej formie, minimalistycznej kubaturze i obowiązującej bieli na elewacji – stanowić będzie jasny punkt na mapie Przecławia.

4_widok
3_widok
jasny punkt na mapie przecławia

smart cube

SMART CUBE to 4-piętrowy budynek wraz z garażem podziemnym. Przyszli nabywcy mogą stać się właścicielami jednego z 40 mieszkań o metrażu od 25 do 93 m2, a także jednego lokalu użytkowego. Lokatorzy parteru mogą cieszyć się własnymi przydomowymi ogródkami, a mieszkańcy pozostałych pięter korzystać z balkonów. Imponujące tarasy na wyższych kondygnacjach zapewnią przyjemną przestrzeń, a ich ewentualne zazielenienie sprawi, że właściciele mogą odnieść wrażenie posiadania prywatnych ogrodów w centrum osiedla.

4

Piętra

40

Mieszkań

1

Lokal usługowy

Kombinacja

estetyki & energooszczędności

Główną ideą SMART CUBE jest stworzenie obiektu modelowego, który byłby wzorem dla innych. Przemyślane rozmieszczenie okien, kaskadowa forma i ucieczka każdej kolejnej kondygnacji do wnętrza budynku, pozwalają na maksymalne wykorzystanie światła dziennego i dostarczanie jego ciepła przez cały dzień niezależnie od pory roku.

Energooszczędność, troska o środowisko i zdrowie przyszłych użytkowników to dewiza SMART CUBE, a także odpowiedź na współczesne wyzwania ekologiczne i względy zdrowotne. Zyskuje ona na szczególnym znaczeniu, gdy uświadomimy sobie, że 90 proc. czasu spędzamy w budynkach – pracując, ucząc się, bawiąc czy odpoczywając.

Styl &

Funkcjonalność

Zaprojektowany przez nas budynek o czystej formie, minimalistycznej kubaturze i obowiązującej bieli na elewacji – stanowić będzie jasny punkt na mapie Przecławia.

1 budynek

Na inwestycję SMART CUBE składa się jeden budynek o minimalistycznej bryle, kaskadowej formie i ucieczce każdej kolejnej kondygnacji do wnętrza budynku.

40 mieszkań

Ten 4-pietrowy budynek obejmować będzie łącznie 40 mieszkań o zróżnicowanej powierzchni od 25, aż do 93 m2. Lokale będą jedno, dwu i trzypokojowe.

podziemny garaż

W najniżej kondygnacji -1, znajdującej się pod budynkiem zlokalizowany będzie garaż podziemny na kilkadziesiąt miejsc parkingowych.

przydomowe ogródki

Mieszkania na parterze będą posiadały przydomowe ogródki o zróżnicowanej powierzchni od 57 do 244 m2, które będą ogrodzone.

balkony

Mieszkania od I piętra będą posiadać balkony w formie loggi. Przeszklone balustrady będą przezroczyste dając wrażenie otwartości i przestrzeni.

tarasy

Na wyższych kondygnacjach mieszkania od zachodniej strony budynku posiadać będą tarasy. Mieszkańcom pozwoli poczuć przestrzeń w centrum osiedla.

2_widok

zarezerwuj
wizytę

Adres